Magazin Resmi İlan Spor

Adana Beşiktaşlılar Derneği 28. yılını kutladı

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Adana Beşiktaşlılar Derneği 28. Kuruluş Yıldönümünü muhteşem bir baloyla kutladı. Gecede şarkıcı Bendeniz sahne aldı. Seyhan Nehri’nin eşsiz manzarasında Riverpark Tesislerinde düzenlenen geceye Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi..

Adana Beşiktaşlılar Derneği 28. yılını kutladı

(HABER MERKEZİ)-TOROS-Adana Beşiktaşlılar Derneği 28. Kuruluş Yıldönümünü muhteşem bir baloyla kutladı. Gecede şarkıcı Bendeniz sahne aldı. Seyhan Nehri’nin eşsiz manzarasında Riverpark Tesislerinde düzenlenen geceye Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Yönetim Kurulu da katıldı.

Selen Yakıcı’nın sunumuyla gerçekleşen gece İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Gecenin açılış konuşmasını yapan Adana Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Mustafa Uğur Kızıl geceye katılan tüm davetlilere teşekkür ederek konuşmasına başladı. Kızıl, “Bizim için ayrı bir önemi de olan bu 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile ayrı günde gecemizi yapmamız ayrı bir onur ve gurur vesilesi oldu. 2.5 aydır yönetim kurulu üyelerimiz ile hazırladığımız gecemize katılan ve bizi yalnız bırakmayan Başkanımız Ahmet Nur Çebi’ye ve yönetim kuruluna minnettarız. Ayrıca bizi yalnız bırakmayan, bölgedeki tüm derneklerimiz ile güzel bir sinerji oluşturduk. 28 yıldır Beşiktaş’ımızın her zaman yanında olduk ve bundan sonrada her zaman dernek olarak elimizden geleni yapacağız. Önümüzde yaşanacak olan başkanlık seçiminde de Ahmet başkanımıza başarılar diliyoruz” dedi

Mustafa Uğur Kızıl’ın açılış konuşmasının ardından bölge dernek başkanları ve temsilcileri sahneye davet edilerek anadolu birlikteliğini gösterdi.

Başkan Ahmet Nur Çebi, katıldığı gecede bulunan üyelerle tek tek tanışarak hatıra fotoğrafı çekildi. Bazı küçük taraftarlar üzerlerindeki formayı Çebi’ye imzalattı. Gecede konuşma yapan Başkan Çebi, ”Beşiktaş’ımızın Anadolu’da o meşhur 3 büyük dedikleri takımların içerisinde en çok sevilen, tutulan ve gönül bağı olan bir Beşiktaş’ımız var” diye konuştu.

Çebi, ”Genel kurullar mali kurullar ve tüzük kongrelerini eksizi olabildikçe gelmeleri ve mümkün olduğu kadarıyla üye sayılarını genel kurul üyesi olmuş kişi sayılarını arttırmalarını hepinizden rica ediyorum. Biz bugün varız, yarın yokuz. Sonuç olarak genel kurul üyeleri yıllarca Beşiktaş’ı idare edecekleri, Beşiktaş ile ilgili alınacak kararları belirleyen ve destekleyenler olacaktır. Beşiktaş Genel Kurul Üyeliği, Beşiktaş Başkanlığı ve yönetim kurulu üyeliği kadar kıymetlidir, hatta daha da kıymetlidir. Yani Beşiktaş’ı yönetecek olanlara mazbatayı veren bu genel kurul üyesi olmak bir onurdur” ifadelerini kullandı.

Geceye Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeydan Karalar’da katıldı. Ayrıca eski futbolculardan Pascal Nouma’da konuklar arasındaydı. Gecede büyük ilgi gören Nouma tek tek hatıra fotoğrafıda çektirdi.

Gecede yapılan açık artırmada forma ve futbol topları da büyük ilgi gördü. Bu muhteşem geceyi fotoğraf sanatçısı İbrahim Sınacıoğlu fotoğraflarıyla ölümsüzleştirdi. Aynı zamanda da Beşiktaşlı olan şarkıcı Bendeniz’in sahne almasıyla gece geç saatlere kadar sürdü.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL