14 yaş grubu çocuklar, önceki gün verilen 4 saatlik izinde parklara akın etti

23.05.2020 - Cumartesi 01:11

İYİ Parti Yüreğir İlçe Başkanı Enis Akyürek de parkta çocuklarla buluşarak, onların sevincine ortak oldu, hediyeler dağıttı.

İYİ Parti Yüreğir İlçe Başkanlığı çocuklar için etkinlik düzenledi

İçişleri Bakanlığı genelgesi nedeniyle sokağa çıkma kısıtlaması bulunan 0-14 yaş grubu çocuklar, önceki gün 11.00-15.00 saatleri arasında yürüme mesafesiyle sınırlı olmak, sosyal mesafe kuralına uymak ve maske takmak kaydıyla dışarı çıktı. İYİ Parti Yüreğir İlçe Başkanı Akyürek, uzun bir aranın ardından sokaklara çıkarak parklara akın eden çocukların sevincine ortak oldu. Çocuklar için düzenlenen ve sosyal mesafenin korunduğu parklara giderek küçüklerle bir araya geldi, oyun ve eğlencelerine eşlik etti.

Başkan Akyürek, yaptığı açıklamada, “Onları salgın riskinden korumak amacıyla uzun bir süredir sokağa çıkamayan çocuklarımızla parkımızda bir araya gelerek moral desteği verdik. Günlerdir sokağa çıkamayan çocuklarımızın eğlencelerine katkı sağladık, hediyeler verdik. Çocuklarımız bizim her şeyimiz, onlara değer veriyor ve seviyoruz. İnşallah bu süreç geçecek ve parklarımızda yine etkinlikler düzenleyerek bir araya geleceğiz” dedi.

YORUM YAZ