100.Yılspor’da yeni yönetim belli oldu Gürol Ünsal yine başkan

02.09.2019 - Pazartesi 11:26

Özel Haber: Şanser İLTAŞ

Adana amatör spor kulüplerinden 100.Yılspor’da kongre yapıldı. Gürol Ünsal kulüp başkanlığına devam ederken yönetiminde önemli isimler yer aldı. 

İŞTE YENİ YÖNETİM

Onursal Başkanlığına 100.Yıl Mahalle Muhtarı İbrahim Uzun ve Hami Başkanlığa da TEMAD İl Başkanı Ali Ayyıldız getirildi. 100.Yılspor’da Kulüp Başkanı Gürol Ünsal, Genel Kaptan avukat Oğuzhan Başaranoğlu, Asbaşkan Mehmet Karaca, Başkan Yardımcısı Kurtuluş Avyiyen, Seyman Mustafa Topal, Sekreter Mustafa Ünlü ve Üye Savaş Ağar seçildi. 

BAŞKAN’DAN TEŞEKKÜR

100:Yılspor Kulüp Başkanı Gürol Ünsal, kulüplerinin kurulduğu ilk günden bu yana başarılı çalışmalara imza attığını belirterek, “Aynı ciddiyet ve sorumluluk içerisinde yolumuza devam edeceğiz. Bizlere güvenen ve destek olan herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

GENEL KAPTAN UMUTLU

Genel Kaptan avukat Oğuzhan Başaranoğlu da, “Bizim için önemli olan gençlerimizdir. Her platformda gençlerimizin yanındayız. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan kurtarıp spor yaptırmak adına buradayız. Disiplinin olmadığı yerde asla başarı olmaz. Birlik ve bütünlük içerisinde yolumuza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

YORUM YAZ