İYİ Parti ilk İl Yönetim Kurulu toplantısını yaptı

30.06.2020 - Salı 14:29

İYİ Parti Adana İl Başkanlığı, 2. Olağan kongrenin ardından ilk İl Yönetim Kurulu toplantısını İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu başkanlığında gerçekleştirdi.

ÖZEL HABER : ZEYNEP ORDU

İYİ Parti Adana İl Başkanlığı, 2. Olağan Kongrenin ardından ilk Yönetim Kurulu toplantısını İl Başkanı Göktürk Boyvdaoğlu başkanlığında gerçekleştirdi. 21 Haziran Pazar günü partililer ve delegelerin katılımıyla 2 aday halinde gidilen kongrede 302 oy ile, İl Başkanlığına seçilen mevcut İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri ile ilk toplantısını gerçekleştirdi.

HERKESLE
KUCAKLAŞACAĞIZ

Parti binasında yönetim kurulunun tamamının katılımıyla yapılan toplantıda tanışma ve kaynaşma ile izlenecek yol haritası görüşüldü. Toplantıda konuşan İl Başkanı Boyvadaoğlu, yeni yönetim kurulu üyelerine hayırlı uğurlu olmasını diledikten sonra, bundan sonra ki süreçte birlikte yürüyeceklerinin altını çizerek konuşmasına şöyle devam etti:”Genel Başkanımız Merak Akşener’in selam sevgilerini siz değerli üyelerimize ileterek konuşmama devam etmek istiyorum. Partililerimizle birlik ve beraberlik içinde hareket ederek, vermiş olduğumuz mücadeleyi zaferle taçlandırdık. Sadece ben seçilmedim siz yönetim kurulu üyelerimiz de benimle birlikte seçildiniz. Partimizi sadece Adana’da değil Türkiye’nin her yerinde büyütmek için herkesle kucaklaşacağız” dedi.

YORUM YAZ