BAŞKAN AKİF AKAY GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAKTIR

16.07.2019 - Salı 14:33

Seyhan Belediyesi Yaz Spor Kursları geçtiğimiz hafta içerisinde start aldı. Seyhan Belediye Baş-kanı Akif Kemal Akay’ın direktifleri doğrultu-sunda futbol,basketbol, tenis, voleybol, hentbol, yüzme, teakwondo, muay thai, wushu, atletizm ve satranç olmak üzere 12 branşta kurslar açıldı. Şakirpaşa Spor Kompleksi ve Meydan Spor Okulla-rı’ndaki açılışa geleceğimizin teminatı olan gençler,aileleri ve vatandaşlar büyük bir ilgi gösterdi. Seçim öncesi ziyaretlerinde spor ve sporcunun her zaman yanında olacaklarının altını çizen Başkan Akay böylece bu sözünü yerine getirme anlamında ilk adımı da atmış oldu. Yaptığımız her görüşmede sporun önemine dikkat çeken Başkan Akay’ın güzel işlerin altına imza atacağına olan inancım yüksek. Kısacası,Bilge adam ünvanlı Sey-han Belediye Başkanı Akif Kemal Akay ile Seyhan’da spor daha iyi noktalara gelecektir. Bundan kimsenin endişesi olmasın. Zaman her şeyin ilacıdır. Adana ve Seyhan,Başkan Akif Akay’ın spora yaptıklarını takdir edip alkışlayacaktır.Bekleyin ve görün…
HADIRLIGÜCÜ KAYBOLUP GİTMEMELİ..

Hadırlıgücü’nde İrfan Şeflek Başkanlığı’ndaki yönetim kurulu geçtiğimiz günlerde toplu istifa kararı aldı. Yapılan toplantı sonunda 23 Temmuz Salı günü genel kurul yapılacak. Kongrenin Hadırlıgücü açısından hayırlara vesile olması en büyük arzum. Hadırlı’nın Efsane Muhtarı Turgay Anlı’nın güçlü bir yönetim oluşturma anlamındaki girişim-lerde bulunduğunu yakından bilmekteyim. Kırmızı-Beyazlı ekibin kaybolup gitmesine asla müsaade etmeyecektir. Yakın zamanda yapacağı geniş kapsamlı toplantının ardın-dan oluşturulacak bir yönetimin işbaşına geleceği kanısındayım. Çünkü, Hadırlıgücü Adana amatör Ligi’ne renk katan kulüpler arasında yer almaktadır. “Hadırlılıyım Ha-dırlıgücülüyüm” diyen herkesin taşın altına elini koyması gerekir diye düşünüyorum.
MEHMET HAKE’LER ÇOĞALMALI…

Gençlik ve Spor Kulüp Başkanı Mehmet Hake’yi tanıyıpta sevmeyen yok. Adana ve Spor sevdalısı bir isimdir. İmkanlar dahilinde hafta sonlarını çeşitli spor aktivitelerine ayırır. Son yıllarda tanıdığım ender isimler arasında yer almaktadır. Adanamıza yapa-cağı çok hizmetlerin bulunacağını düşünüyorum.Bu anlamda Mehmet Hake isimleri çoğalmalıdır diyorum.

YORUM YAZ