Ali Anlı Hadırlıgücü yönetiminde…

09.09.2019 - Pazartesi 13:56

AMATÖR PENCERE

Hadırlı’nın Efsane Muhtarı Turgay Anlı’nın, Seyhan Belediye Meclis Üyesi Ali Anlı’yı uzun yıllardan bu yana tanırım ve severim. Geçtiğimiz günlerde Hadırlı Faik Algan Stadı’na gittiğimde kendisiyle karşılaşarak ayaküstü sohbetimiz oldu. Tabiî ki gündemimiz siyaset değil spordu. Taşın altına elini koyarak Ümit Onatça Başkanlığı’ndaki w,Hadırlıgücü yönetim kurulu’nda yer aldığını ve mahallesi’nin takımı için üzerine düşen sorumluluğu yerine getireceğini açık bir dille ifade etti. Açıklamaları beni son derece mutlu etti. Hadırlıgücü’ne, Anlı’nın çok büyük katkı sağlayacağına inanıyor ve çıktığı bu yolda genç kardeşimize başarılar diliyorum.

Yolun açık olsun Ali Anlı…

Hayrettin Turgut Kolları sıvadı

Süper Amatör Küme’de Baklalıspor’un yeni sezonda Antrenörlüğünü Hayrettin Turgut üstlenecek. Daha önceki yıllarda da Mavi-Beyazlı ekibi çalıştıran Turgut camiaya uzak bir isim değil. Kısa zaman zarfı içerisinde hızlı bir giriş yaparak iyi bir takım oluşturulması yönünde Başkan Murat Mert ve transfer komitesine raporunu sunan Turgut’un istekleri bir bir yerine getirilmekte. Her zaman için işini seven teknik adamlar içerisinde gördüğüm ve takdir ettiğim Hayrettin Turgut ile Baklalıspor’un ligde başarılı neticelerin altına imza atacağını umut ediyorum.

Adana Vefaspor kulüpleşme yolunda tamyol ilerliyor

Adana Vefaspor Kulübü’nde son dönemlerde çok güzel işlerin altına imza atılmakta ve takdir toplamakta. Bu yönde Kurucu Başkan Cengiz Kaskat başta olmak üzere Kulüp Başkanı Bayram Kaskat,yönetim kurulu’nu canı gönülden tebrik ediyorum. Muhteşem bir tesise sahip olan Vefaspor’un oluşturulan teknik kadrosuyla gelecekte Adana ve Türk futboluna önemli yıldızlar yetiştireceğini umut ediyorum. Bu anlamda özellikle Cengiz Kaskat’ı kararlı görmekteyim ve desteklenmesi gerekir diye düşünüyorum. Hep böyle devam et Cengiz Başkan. Durmadan tamyol ileri..Kazanan Adana gençliği ve Vefaspor olacaktır sonucunda..

YORUM YAZ