Adana’ya ödül getiren ilk fotoğrafçı: Ali Karagöz

17.11.2020 - Salı 16:20

Gelin Damat Dergisi Ödül Töreni’’nde Adana Bölgesi Yılın Fotoğrafçısı ödülüne ‘Ali Karagöz Photography’ layık görüldü.

ÖZEL HABER: ZEYNEP ORDU

Adana’da fotoğrafçılık sektöründe 22 yıldır faliyet gösteren Ali Karagöz, Uluslararası ve Yurtiçinde Adana’ya ödül getirmeye devam ediyor. Bu yıl  3’üncüsü düzenlenen, Gelin Damat Dergisi Ödül Töreni 11 Kasım Çarşamba günü Pınar Altuğ Atacan ve Burak Törün sunuculuğunda, Conrad İstanbul Bosphorus'ta gerçekleşti.  Geceye; evlilik sektörü, sanat, siyaset ve magazin dünyasından tanınmış isimler katıldı. 65 ayrı kategoride ödülün sahiplerini bulduğu gecede Adana Bölgesi Yılın Fotoğrafçısı ödülüne ‘Ali Karagöz Photography’ layık görüldü.

“BU ÖDÜLÜ ALARAK ŞEHRİMİZİ GURURLANDIRDIM”

Gecede, Yıldırım Mayruk, İvana Sert, Gökhan Tepe, Ece Gürsel, Ebru Yaşar, Çağla Şikel, Tuğba Özay ve birçok sanatçı ödül alırken, Kızılay ve Lösev ödül alan yardımlaşma kuruluşları oldu.  Adana Bölgesi Yılın Fotoğrafçısı ödülüne layık görülen Ali Karagöz konuşmasında şunları söyledi: “Adana’ya bu ödülü getirmenin gurunu yaşıyorum.Adana bu ödülü hak ediyordu. Kendi çabalarım ile çalıştığım yolda, bu ödülü almaya hak kazanarak hem şehrimi hem de meslektaşlarımı gururlandırdım. Daha önce de ‘Uluslararası Gümüş Ödülleri’ ödülüne layık görülmüştüm. Adana ya Türkiye’ye kazandırdığım bu ödülleri almam da, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

TÖREN PANDEMİ KOŞULLARINA UYULARAK YAPILDI

Gelin Damat Dergisi İmtiyaz Sahibi ve organizatör Ferhat Muğurtay açıklamasında "Pandemi koşullarında, tedbirlere ve kurallara uygun olarak sektörün başarılı isimlerini bu güzel gecede buluşturmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz. Yurtiçi ve yurtdışından davetimize katılan tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür ediyorum.2020 yılı içinde yaşanan tüm zorluklara rağmen, göstermiş oldukları başarıların katlanarak devam etmesini temenni ediyorum." dedi.

YORUM YAZ